KONST / Litografier / Färglitografi 14908065

nr 1490 8065

Gösta Linderholm

(f. 1941), Sverige

Dagbok. Signerad, numrerad 13/150. Färglitografi. Bladets mått: 53x37 cm, yttermått inklusive ram: 70x53 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 september 2022
kl 20:55:56

17/9 23:15:26 1      Vinnande bud

Gösta Linderholm

Läs mer om Gösta Linderholm